Özel Masaj Salonu LogoÖzel Masaj Salonu
İstanbul, Ankara, Kocaeli, İzmir, Bursa
Türkiye`nin En Büyük Özel Masaj Salonu

Masaj Salonları  |  Hakkımızda  |  Blog  |  İlan Ekle | İletişim
AÇELYA MASAJ SALONU
Randevu ve Bilgi Almak İçin Lütfen Bizi Arayınız... 

Salonumuz 10:00 ile 24:00 Arası Açıktır. 
Lütfen
Deniz Hanım`dan Randevu Alınız

Ekonomik ve Konforlu Mekan
Gsm: 0531
Gsm: 0531
Gsm: 0531
Tel: 0212
   
Adres;
 
   
Açelya masaj salonu
   
   
ÖZEL MASAJ SALONU AÇELYA...
   
Açelya Masaj Salonu

İstanbul avrupa yakası en elit ve huzurlu masaj salonu mekanı olarak müşterilerimize huzurlu ve konforlu mekanımızda masaj sauna ve jakuzi hizmeti vermekteyiz. Avrupa yakası bahçelievler ve çevre semtlerden rahatlıkla mekanımıza ulaşabilirsiniz otopark alanımız bulunmaktadır. Sauna odamız özel olarak dizayn edilmiş siz değerli müşterilerimize hitap etmektedir ve ekonomik masaj fiyatları ile uygun hizmet alabilirsiniz masaj salonumuz fırsat siteleri kampanyaları ve belirli zamanlarda yapılan özel indirimli kampanyalarımız hakkında bilgi almak için salonumuzu gece 24:00`e kadar arayıp rezarvasyon ve bilgi alabilirsiniz.

Önemli Uyarı: Bu İlanda Geçen Yazı ve Belgeler İlan Sahibi Tarafından Verilmiş Olup Doğruluğu, Hukuki ve Cezai Sorumluluğu İlan Sahibine Aittir. 
 

   
 
 

Türkiye Masaj Salonları

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli ve Daha Fazlası..!
En iyi özel masaj salonları burada...

REKLAM VERMEK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

 
 
 

masaj salonu

bursa masaj salonu ankaramasaj salonu çekmeköy masaj salonu istanbul masaj salonu bursa masaj salonu a href="http://www.ozelmasajsalonu.com/istanbul_avrupa_yakasi.html"title="istanbul masaj salonu">istanbul masaj salonu a href="http://www.ozelmasajsalonu.com/izmir.html"title="izmir masaj salonu">izmir masaj salonu a href="http://www.ozelmasajsalonu.com/kocaeli.html"title="kocaeli masaj salonu">kocaeli masaj salonu a href="http://www.ozelmasajsalonu.com/istanbul_anadolu_yakasi.html"title="istanbul masaj salonu">istanbul masaj salonu a href="http://www.ozelmasajsalonu.com/masaj_firmalari.html"title="masaj firmaları">masaj firmaları a href="http://www.ozelmasajsalonu.com/masoz-terapisi.html"title="Masöz Terapisi a href="http://www.ozelmasajsalonu.com/spa-masaji.html"title="spa masajı">spa masajı